Yayınlanma bilgileri

 

Telemedia Yasasının (TMG) §5 bakımından sorumlu::

Magdeburger Str. 7
D-30855 Langenhagen

Telefon: +49 (0)511 78632-0
Telefax: +49 (0)511 78632-32

e-Mail: info(at)papemetals.com


Ticari kayıt

Amtsgericht Hannover
HRB-Nr. 0133

UST-ID: DE 115 824 435

 

Baş yönetici

Christian Pape, Dipl.-Ing. ETH


Web sitesinin tasarımı

5050 fiftyfifty | film und neue medien
www.5050media.de

 

Yasal Uyarı

Chr. Otto Pape Metalle GmbH web sayfasındaki bilgileri sürekli kontrol edip yenilemektedir. Her türlü gayrete ragmen bilgi güncellenmesinde gecikmeler olabilir. O yüzden web sayfamızdaki mevcut bilgilere göre sorumluluk ve garanti uygunluğu, kabul edilemez. Bu, web sayfamızdan bağlantı verilen diğer web sayfaları içinde geçerlidir

Chr. Otto Pape Metalle GmbH bu yolla ulaşılan diğer web sayfalarındanda sorumlu değildir. Bunun yanında Chr. Otto Pape Metalle GmbH web sayfasındaki bilgileri değiştirmek yada artırmak haklarına sahiptir.

Chr. Otto Pape metalle GmbH web sayfasının bilgileri ve içeriğinin kopyalanamaz. Sayfamızdaki bilgilerin, motiflerin ve fotoğrafların çoğaltılması Chrç Otto Pape firmasının iznine tabidir. Ana sayfamız Microsoft IE 5. X ile başlıyan ve 10240 x 768 çözülmesi olan web programları için optimize edilmiştir.

 

Tüm bağlantılarda yasal uyarı

12 Mayıs 1998 tarihli Hamburg Bölge mahkemesinin kararı bir linki sayfasında bulunduran web sayfasına sorumluluk yükleyebilir, bu sorumluluk ancak firma web sayfasında açıkça kendisini bağlantı verdiği web sayfalarının içeriğinden sorumlu olmadığını beyan etmesiyle ortadan kalkabilir. Bu yüzden sayfamızda bağlantısı olan web sayfalarıyla ilgili şu açıklamamız geçerli olacaktır:
Biz açıkça belirtiyoruz ki web sayfamızda bağlantısı olan web sayfalarının tasarımı yada içeriği ile ilgili hiç bir yetkimiz yoktur. Bu nedenle sayfamızda bağlantısı verilen web sayfalarının içeriğinden kendimizi ayırıyor, ve bu sayfaların içeriğini bizim olarak sahiplenmiyoruz. Web sayfamızda bağlantısı olan bu sayfalardaki bilgilerle ve içerigiyle ilgili sorumluluğumuz yoktur. Bu açıklama web sayfamızda gözüken ve kayıtlı olan tüm bağlantıları ve büyük başlıkları içermektedir.